Оренда конструкцій

Жодне сучасне будівництво не проходить без спеціалізованого обладнання та конструкцій. Без них не звести стіну, не провести висотні роботи, та не пофарбувати фасад. Однак ціни залишають бажати кращого, тому особливий попит має оренда конструкцій. Ця послуга дозволяє забезпечити процес всім необхідним без відчутних витрат.

У прокаті конструкції наступних видів:

Як взяти конструкцію в оренду на добу та більше?

Вибираючи прокат обладнання та конструкцій через сервіс RentNow, незалежно від різновиду, ви отримуєте якість та безпеку за оптимальною ціною. У нас публікуються кращі приватні оголошення від перевірених орендодавців, і їх більш ніж достатньо. При цьому зарезервувати та орендувати просто, достатньо лише:

  1. Пройти реєстрацію або авторизацію на сайті;
  2. Знайти обладнання в своєму місті, вписавши різновид в пошук;
  3. Ознайомитись з оголошенням та зв’язатися з орендодавцем особисто – напишіть або зателефонуйте;
  4. Обговорити деталі та зарезервувати вибрану конструкцію;
  5. Зустрітися з автором оголошення та укласти договір.

Скільки коштує оренда конструкції?

Через наш сайт можлива оренда інструментів та конструкцій будь-якого виду. При цьому всі вони відповідають вимогам щодо міцності та безпеки, прискорюючи виконання запланованих робіт. Скориставшись орендними послугами, ви зможете завершити задачі в призначений термін, не відмовившись від якості та відчутно заощадивши фінанси. Оренда конструкції через наш сервіс обійдеться вам всього від 50 гривень за день. Однак ціни можуть змінюватися залежно від орендного терміну та різновиду. Найбільш вигідною вважається довгострокова оренда. Але в будь-якому випадку дана послуга є кращою прерогативою для приватних будівельників та невеликих компаній, аніж купівля нової конструкції в магазині.

Орендувати конструкції можна в містах України:

Будівельні ліси
Будівельні ліси

1 — 2850 грн/день

37 пропозицій

переглянути
Вишки Тури
Вишки Тури

50 — 270 грн/день

326 пропозицій

переглянути
Опалубка
Опалубка

6 — 80 грн/день

18 пропозицій

переглянути
Драбини
Драбини

90 — 200 грн/день

46 пропозицій

переглянути