Оренда спецтехніки в оренду - Дніпро

Спецтехніка незамінна під час будівництва, садових і дорожніх роботах. За її допомоги терміни реалізації проекту суттєво зменшаться, а якість при цьому, навпаки, зросте. Саме тому багато компанії та приватні особи вдаються до такої затребуваної послуги, як прокат техніки у Дніпрі, яка дозволяє без особливих вкладень приступити до виконання відповідальних робіт.

Ви можете взяти техніку в оренду в Дніпрі наступних видів:

  • Будівельна;
  • Дорожня;
  • Садова;
  • Снігоприбиральна.

Якщо ви вирішили взяти в оренду техніку в Дніпрі, визначтеся для початку з типом, беручи до уваги робочий процес, його інтенсивність, тривалість і необхідний результат.

До будівельної техніки відносять: крани, автовишки, екскаватори, автопричепи, навантажувачі та підйомники. Без таких потужних помічників важко обійтись під час зведення багатоповерхових чи заміських будинків, та навіть при заміні вуличних ліхтарів.

Оренда обладнання дорожнього типу актуальна, якщо проводяться роботи, пов’язані з ремонтом та будівництвом доріг, тротуарів, спортивних і гральних майданчиків. Вони дозволять швидко підготувати основу, наприклад, для укладання асфальту або під фундамент.

Якщо мають проводитися роботи в саду, отже, потрібно взяти техніку в оренду на прокат садову. Мотобури, культиватори, мотокоси и газонокосарки – всі ці помічники незамінні під час стрижки газона, обробки ґрунту, бурінні свердловин та інших масштабних видах праці.

Снігоприбиральники набувають популярності з наближенням зими. Ці транспортні засоби активно використовуються для прибирання вулиць від снігу і льоду, а також застосовуються у побут. Але в побуті, як і під час чищення тротуарів, більш затребувана оренда міні техніки в Україні.

Як взяти техніку на прокат?

Сайти з оренди техніки напрокат користуються успіхом на протязі багатьох років через те, що у виручають професійних будівельників та приватних майстрів, незалежно від фінансів. Та й не лише ціна впливає на успіх. Подібні послуги такі популярні, бо обладнання, що орендується не потребує наявності власного автопарку, додаткової охорони чи ремонту, як при повноцінному придбанні. Вся техніка в оренду на прокат завжди у належному стані, незалежно від типу. Особливо, якщо ви орендуєте через наш відповідальний портал RentNow, який перевіряє орендодавців та їх пропозиції.До того ж, заявка на оренду техніки у нас оформлюється абсолютно елементарним чином:

  1. Зареєструйтеся на сайті або авторизуйтеся;
  2. Скористайтеся пошуковим рядком, який розміщений зверху сторінки;
  3. Оберіть місто Дніпро і впишіть тип обладнання, потрібного для виконання проекту;
  4. Оберіть оголошення, що найбільш оптимальне за умовами, та зв’яжіться з автором;
  5. Написавши чи подзвонивши орендодавцю, обговоріть деталі та забронюйте;
  6. Зустріньтеся і підпишіть договір на послуги оренди техніки.

Вартість оренди техніки

Аби зосередитися на вирішенні завдань і не переплачувати, наш сайт пропонує найкращі умови, збираючи оптимальні оголошення з різних районів Дніпра. Прайс вас неодмінно порадує, як і якість. Особливо, якщо ви надаєте перевагу довгостроковому прокату, який є найбільш вигідним. Вартість оренди техніки через наш портал – усього від 90 гривень за день використання, а застава – мінімальна.До того ж, застава повертається у повному обсязі після закінчення орендного терміну та здачі обладнання, він виступає лише певним гарантом. І що досить важливо, вам не доведеться витрачати велику суму грошей, як при повноцінному придбанні в магазині.

Послуги оренди техніки доступні у містах України: