Оренда автомобіля у Києві

Оренда автомобіля в Києві подобово та на тривалий термін

Онлайн сервіс RentNow допоможе взяти в Києві напрокат автомобіль, відповідний вашим побажанням. Ми виступаємо посередником між орендодавцями та їх клієнтами. На сайті можуть залишати оголошення як приватні особи, так і спеціалізовані компанії з прокату. Завдяки цьому ми пропонуємо максимально доступний асортимент легкових машин в оренду:

  • Преміум, бізнес клас і ретро – найчастіше ці авто хочуть взяти в оренду в Києві для весіль, урочистих заходів, фотосесій, зйомок кіно і кліпів, а також інших подібних цілей.
  • Середній клас і дешевий економ – оптимальний варіант для туристичних поїздок по місту і передмістю, далеких подорожей, тривалої недорогої оренди авто в Києві під особисті потреби.

За допомогою фільтра обирайте відповідний тип кузова, двигуна та інші важливі експлуатаційні параметри. Більш детальну інформацію про кожну модель можна отримати безпосередньо у орендодавця. Контактна інформація знаходиться у відкритому доступі.

Ціни на прокат авто в Києві

Вартість оренди авто в Києві залежить від багатьох факторів. Це:

  • марка астомобіля;
  • стан;
  • тривалість прокату;
  • додаткові умови оренди.

Мрієте про супер весілля з неперевершеним кортежем або комфортну подорож по просторах нашої країни – оренда авто в Києві на платформі RentNow допоможе здійснити найсміливіший план!

На нашому сайті ви також можете орендувати у Києві таке обладнання:

Фільтри
Регіон
532 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Оренда автомобілів