Драбина – незамінна конструкція, яка використовується під час ремонту, будівництва, виробництва та різноманітних побутових справ. Однак зазвичай вона не потрібна кожного дня, а лише на конкретний термін. Саме тому оренда драбин в Києві отримала більшу популярність, аніж покупка.

Як взяти драбину на прокат в Києві?

Якщо ви вирішили взяти драбину на прокат в Києві, не забудьте спочатку визначитись з цілями та висотою, на яку необхідно забратися. Адже є багато різноманітних видів, найпопулярнішими з яких вважаються: драбини-трансформери, звичайні та міні-драбини. Усі вони переносні та розсувні, що дуже зручно. Також варто звернути уваги на кількість секцій, є стандартні двосекційні та універсальні трисекційні, які дозволяють забратися на найбільшу висоту. Розсувна драбина має масу переваг перед традиційною, оскільки надійніше та може досягати 3-х та більше метрів. Тому саме такі моделі запропоновані на нашому сайті, де гарні умови та швидкий процес бронювання:

  1. Зареєструйтесь на сайті або увійдіть;
  2. Перейдіть до пошуку, який знаходиться на сторінці зверху;
  3. Впишіть тип конструкції та оберіть місто, в якому проживаєте;
  4. Виберіть приватне оголошення та ознайомтесь з інформацією;
  5. Зв’яжіться з орендодавцем, щоб домовитись про бронювання та підписання договору.

Ціна прокату драбин в Києві на добу та більше

Оренда драбини в Києві через сервіс RentNow допомагає швидко отримати в своє користування якісну та надійну конструкцію, та при цьому гарно заощадити. На сторінках зібрані кращі оголошення від приватних орендодавців, які добре розуміють, що таке доступність та відповідальність. Орендувати якісну драбину тут можливо всього за 90 гривень на добу, внісши мінімальний розмір застави, яка повертається вам відразу по закінченню терміну. Моделі трансформери мають трохи дорожчу ціну, однак при довгостроковій оренді це зовсім не відчувається. Крім того, будь-яка драбина на прокат в Києві доступніша, аніж покупка в магазині.

Орендувати драбини можна і в інших містах:

На нашому сайті ви також можете орендувати у Києві таке обладнання:

Фільтри
Регіон
30 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Драбини
  • 1
  • 2