Дриль – електроінструмент, призначений для свердління рівних та точних отворів. Дриль в оренду напрокат в Києві беруть як для домашнього ремонту, так і для серйозних будівельних задач. Також це обладнання закручує шурупи, ріже будматеріали, готує суміші та замішує бетон.

Ви можете взяти дриль в оренду в Києві наступних видів:

 • Дриль алмазного свердління;
 • Магнітна дриль;
 • Дриль міксер;
 • Кутова дриль.

Прокат дрилі в Києві для алмазного свердління користується попитом, коли треба працювати з найміцнішими матеріалами: бетоном та залізобетоном, цеглою, природним каменем. Інструмент магнітного типу має велику вагу та габарити, підходить для різання та свердління металу в промислових цілях. Дриль-міксер призначений для замішування бетону та змішування різних будівельних суспензій. Оренда дрилі на прокат в Києві кутового типу актуальна при свердлінні у важкодоступних місцях, наприклад, при збиранні меблів.

Як взяти дриль на прокат в Києві?

Сервіс RentNow дозволяє швидко та легко орендувати якісне ремонтно-будівельне обладнання для будь-яких завдань. Тут зібрані найбільш оптимальні приватні оголошення, ціна яких – від 90 гривень за день. До того ж, ціна різниться від орендного терміну та виду інструменту. Подача заявки на бронювання та оренда електроінструменту в Києві через наш сервіс – елементарний процес, який забере лише кілька хвилин вашого часу:

 1. Зареєструйтеся або увійдіть;
 2. У пошукове вікно впишіть потрібний прилад;
 3. Відкрийте найбільш оптимальне оголошення;
 4. Зв’яжіться з орендодавцем, написавши або зателефонувавши за вказаним номером;
 5. Домовтесь про бронювання та зустріч, щоб письмово укласти договір.

Прокат дрилі в інших містах України:

На нашому сайті ви також можете орендувати у Києві таке обладнання:

Фільтри
Регіон
37 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Дрилі
 • 1
 • 2