Каток - затребувана дорожня техніка, що застосовується при будівництві та ремонті автомобільних доріг, магістралей, при асфальтування на різних об'єктах. Оренда катка в Харкові актуальна як при цивільних, так і при професійних роботах, оскільки вартість придбання таких машин не завжди виправдана. А обходитися без правильного ущільнення грунту і спеціальних сумішей в процесі не можна, адже термін служби покриття безпосередньо залежить від якості ущільнення.

Великий вибір катків в наявності

Як взяти каток в оренду в Харкові?

Якщо ви готуєтеся до ремонту або будівництва дороги, без якісної дорожньої спецтехніки вам не обійтися. Але вартість катка не кожному по кишені, тому багато компаній обирають прокат. Щоб орендувати через наш портал досить:

  1. Пройти реєстрацію / авторизуватися;
  2. Виконати пошук потрібної спецтехніки;
  3. Відкрити оголошення і ознайомитися;
  4. Знайти контактні дані автора для зв'язку;
  5. Обговорити з орендодавцем всі подробиці;
  6. Усно або письмово домовитися про бронювання;
  7. Укласти договір прокату при зустрічі.

Ціна оренди на добу

Оренда дорожньої техніки в Харкові через наш портал - вигідне рішення, адже він відрізняється великим вибором, високою якістю, перевіреними приватними орендодавцями і доступними цінами. Сплативши мінімальну вартість, ви отримуєте машину на термін, необхідний саме вам. До речі, при тривалому прокаті послуга стає ще доступнішою. Хоча, в порівнянні з покупкою в магазині будь-орендний термін буде вигідним. Застава, яку просять орендодавці, теж мінімальна і повертається відразу після повернення обладнання.

Орендувати каток можна також у містах:

Фільтри
Регіон
3 пропозиції
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям