Каток - затребувана дорожня техніка, що застосовується при будівництві та ремонті автомобільних доріг, магістралей, при асфальтування на різних об'єктах. Оренда катка в Харкові актуальна як при цивільних, так і при професійних роботах, оскільки вартість придбання таких машин не завжди виправдана. А обходитися без правильного ущільнення грунту і спеціальних сумішей в процесі не можна, адже термін служби покриття безпосередньо залежить від якості ущільнення.

Дорожній каток – незамінна спецтехніка, без якої не обійтись при ремонті, реконструкції або будівництві автомобільних доріг. Також оренда дорожнього катка в Харкові актуальна, коли має проводитися асфальтування тротуарів і різних невеликих об’єктів. Він швидко і якісно ущільнить та вирівняє практично будь-яку поверхню.

Великий вибір катків в наявності

 • Грунтовий,
 • Дорожній,
 • Тротуарний,
 • Асфальтовий,
 • Вібраційний.

Як взяти каток дорожній в оренду в Харкові?

Оренда дорожньої техніки в Харкові є однією з найбільш затребуваних послуг, через те, що дозволяє без надмірних витрат провести капітальний ремонт чи будівництво дороги. А якщо надасте перевагу прокату через наш портал RentNow, де зібрані кращі приватні оголошення від орендодавців України, приємні ціни, зручні терміни та якість послуги вам гарантовані. Також вас очікує легкість в процесі бронювання:

 1. Пройти реєстрацію / авторизуватися;
 2. Виконати пошук потрібної спецтехніки;
 3. Відкрити оголошення і ознайомитися;
 4. Знайти контактні дані автора для зв'язку;
 5. Обговорити з орендодавцем всі подробиці;
 6. Усно або письмово домовитися про бронювання;
 7. Укласти договір прокату при зустрічі.

Ціна оренди на добу

Оренда дорожньої техніки в Харкові через наш портал - вигідне рішення, адже він відрізняється великим вибором, високою якістю, перевіреними приватними орендодавцями і доступними цінами. Сплативши мінімальну вартість, ви отримуєте машину на термін, необхідний саме вам. До речі, при тривалому прокаті послуга стає ще доступнішою. Хоча, в порівнянні з покупкою в магазині будь-орендний термін буде вигідним. Застава, яку просять орендодавці, теж мінімальна і повертається відразу після повернення обладнання.

Орендувати каток можна також у містах:

Фільтри
Регіон
7 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Дорожні катки