Сервіс RENTNOW зібрав безліч вигідних пропозицій щодо оренди різноманітних інструментів або техніки. До того ж, ми робимо все, щоб ви були впевнені у співпраці, а тому ретельно перевіряємо кожного орендодавця та встановили певні правила. Але є правила, які стосуються не тільки орендодавців, і ми радимо вам з ними ознайомитися.

1. Пошук оголошення

Щоб знайти бажане оголошення на нашому сайті, потрібно скористатися пошуком. Впишіть в пошукове поле назву потрібної техніки та вкажіть своє місто. Ось і все. Тепер вам залишиться лише вибрати найбільш підходяще оголошення, уважно ознайомившись з описом, характеристиками та цінами.

2. Зв'язок з орендодавцем

Якщо пропозиція влаштовує, і ви хочете дізнатися подробиці та поставити деякі питання щодо оренди, просто зв'яжіться з орендодавцем зручним для вас способом. Ви можете написати йому в чат або зателефонувати. Оренда здійснюється безпосередньо у власника, послуги нашого сервісу, такі як допомога, не оплачуються.

3. Бронювання обладнання

Якщо ви хочете забронювати техніку на сьогодні або завтра, зателефонуйте орендодавцю та домовтесь про співпрацю. Зазвичай таке бронювання безкоштовне, а ось якщо ви бронюєте за 2-3 дні, потрібно внести передоплату за 1 день оренди. Домовившись з орендодавцем, приїдьте в обумовлений день та підпишіть договір оренди.

4. Укладення договору

Договір оренди – це гарант для обох сторін, як для орендаря, так і для компанії-орендодавця. У договорі уточнюються правила експлуатації, термін, вид та стан обладнання. Крім цього, видаючи техніку чи інструмент, робітники складу проводять детальний інструктаж з використання, демонструють комплектацію та працездатність.

5. Застава та орендна плата

Щоб договір набув чинності, ви повинні внести заставу та плату за оренду. Оплата вноситься за весь період подальшого використання. Вартість оренди та розмір застави ви можете дізнатися в оголошенні чи у орендодавця. Підписавши договір та отримавши обладнання, ви зможете розпочати заплановані роботи.

6. Способи оплати послуг

Внести оренду плату та заставу зазвичай можна кількома способами – готівкою в офісі орендодавця або на місці виконання робіт, безготівковими розрахунками, картками Visa та MasterCard, електронними грошима. Але в будь-якому випадку спочатку слід обговорити спосіб оплати з самим орендодавцем.

7. Повернення техніки та застави

Коли термін оренди добіжить кінця, ви повинні повернути обладнання на склад орендодавця, або продовжити строк. Зазвичай продовження на 1-2 дня можливе по телефону, без додаткової попередньої оплати. А ось якщо на термін більше 2 днів – передоплата потрібна. Також ви можете здати інструмент раніше встановленого терміну, обговоривши це з орендодавцем. Застава повертається вам відразу після повернення обладнання в відповідному стані.

Якщо у вас виникли питання щодо оренди чи потрібна допомога у виборі інструменту, напишіть нам в чат або заповніть форму-звернення. Наші досвідчені менеджери допоможуть розібратися в усіх нюансах.