RENTNOW – унікальний сервіс, який стане в нагоді як орендарям, так і орендодавцям. Ми створили найкомфортніші умови, щоб полегшити співпрацю для обох сторін. Це стосується і подачі оголошення, яка має декілька способів – власноруч або автоматично. Для автоматичного завантаження вам треба надіслати свій файл на нашу пошту чи в месенджер. Якщо ж ви обрали перший спосіб, дотримуйтесь інструкції.

1. Реєстрація на сайті

Щоб подати оголошення щодо оренди інструменту або техніки, спочатку необхідно зареєструватися. На сайті є три способи реєстрації: по номеру мобільного телефону, за допомогою електронної пошти або через Facebook. Перші два способи вимагають заповнення форми-анкети, де треба вказати пошту/ім'я та вигадати надійний пароль. У третьому – реєстрація через акаунт у Facebook – майже всі поля будуть заповнені автоматично.

2. Створення оголошення

Зареєструвавшись, ви зможете перейти до створення свого оголошення. Для цього натисніть на примітну активну кнопку «Здати в оренду» або перейдіть за посиланням. Обов'язково виберіть категорію для оголошення, вкажіть місто та підтвердіть номер телефону. Також, не забудьте додати фото обладнання та вказати характеристики, за якими буде здійснюватися фільтрація оголошення на сайті. Якщо обладнання стало недоступним для оренди, приховайте оголошення з публікації.

3. Модерація та публікація

Коли всі поля форми будуть заповнені, вам залишиться зберегти оголошення, натиснути кнопку «Опублікувати» та дочекатися модерації (перевірки адміністратором сайту). Якщо при заповненні були допущені помилки або виявиться, що інформації недостатньо, вам запропонують підкоригувати певні поля оголошення та нададуть допомогу в цьому питанні. Якщо в процесі перевірки ніяких питань не виникло, ваше оголошення пройде модерацію та з’явиться в зазначеній категорії найближчим часом.

Якщо у вас виникнуть питання, просто зверніться до менеджерів порталу RENTNOW, написавши в чат або заповнивши форму-звернення – https://forms.gle/qBCZGDUYgkyope8p9. Наші досвідчені працівники постійно на зв’язку та готові допомогти вам розібратися в будь-яких питаннях, розповівши про всі аспекти оренди.