Оренда автомобілів в Одесі

Авто напрокат в Одесі: відмінний вибір під будь-які цілі

Інтернет-майданчик RentNow – це посередник між власниками автопарків та клієнтами, охочими зняти в Одесі автомобіль в оренду. На платформі залишають свої оголошення спеціалізовані компанії і приватні особи. Завдяки цьому ми пропонуємо максимально доступний вибір легкових машин різного рівня:

  • Оренда в Одесі авто бізнес класу – затребувана послуга на весілля та інші урочисті заходи. Зазвичай власники здають напрокат такі автомобілі на кілька годин або подобово.
  • Більш бюджетні моделі без водія – відмінний вибір для тих, хто хоче оглянути передмістя і природні пам'ятки. Такі дешеві авто можна недорого взяти напрокат в Одесі на тривалий термін для використання в межах міської межі або далеких поїздок.
  • В каталозі є оренда автомобілів в Одесі з паливним двигуном, а також електрокарів.

У різних власників умови прокату авто в Одесі можуть відрізнятися. Рекомендуємо погоджувати їх безпосередньо. Для зв'язку в вашому розпорядженні контактні телефони та особистий чат з автором оголошення.

Ціни на оренду автомобілів в Одесі

На порталі вказано орієнтовний прайс. Він змінюється в залежності від умов оренди. Наприклад, добова оплата тривалого прокату авто в Одесі на тиждень, місяць обійдеться дешевше, ніж якщо взяти автомобіль на пару годин для весілля.

Насолоджуйтесь відпочинком з максимальним комфортом. Прокат авто в Одесі зніме обмеження з вашої мобільності.

Фільтри
Регіон
3 пропозиції
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям