Драбина – незамінний елемент, який дозволяє з комфортом виконувати висотні роботи. Оренда драбини в Одесі поширена в будівництві, монтажі, демонтажі, ремонті та побуті. Найбільш популярними вважають наступні надійні та універсальні варіанти:

  • стрем’янки;
  • міні-драбини;
  • трансформери.

Як взяти драбину в оренду в Одесі?

Якщо попереду вас очікують висотні роботи, значить, прийшов час взяти драбину в оренду в Одесі. Оскільки обійтися без даної конструкції важко, але й дорогу покупку на визначений термін вона не виправдовує. Саме тому ми зібрали для вас кращі та доступніші орендні пропозиції від приватних орендодавців, та зробили процедуру бронювання найпростішою:

  1. Пройдіть реєстрацію/авторизацію;
  2. Скористайтесь пошуком, який знаходиться на сторінці;
  3. Впишіть тип конструкції та вкажіть місто;
  4. Виберіть оголошення, зв’яжіться з автором – зателефонуйте або напишіть;
  5. Домовтесь про бронювання та подальше укладення договору.

Ціна прокату драбин від приватних орендодавців Одеси

Орендувати драбину на сайті можливо на будь-який зручний термін – на кілька годин, днів або тижнів. Але врахуйте, що найбільш вигідним є довгостроковий прокат, ціна його – всього 90 гривень за добу. Застава, яку просять внести орендодавці для гарантії, невелика, та й повертається по завершенню орендного терміну. Ви нічого не втрачаєте, а, навпаки – виграєте. Адже нова драбина, яка надалі не знадобиться, коштує набагато дорожче.

Орендувати драбину можна і в інших містах:

Фільтри
Регіон
5 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Драбини