Оренда будівельного обладнання у Дніпрі

Будівельне обладнання - це незамінні прилади й електростанції, практичні пристосування, унікальні машини і інструменти, які дозволяють з комфортом виконувати роботи в запланований термін. При цьому оренда будівельної техніки, обладнання та інструменту в Дніпрі актуальна на всіх етапах будівництва: від виготовлення матеріалів і підготовки майданчика, до зведення будівлі і завершальних праць. Чому саме оренда будівельного обладнання та інструменту в Дніпрі? Та тому що в сучасних умовах потрібні найрізноманітніші пристрої, які занадто дорого, проблематично і нераціонально брати в постійне користування.

Можливий прокат будівельного обладнання наступних видів:

 • Глибинний вібратор;
 • Фрезер;
 • Гладилка для бетону;
 • Тачка будівельна;
 • Бетономішалка;
 • Шліфувальна машина;
 • Затиральна машина;
 • Електростанція.

Глибинні вібратори являють собою допоміжний пристрій, активно застосовується для розподілу і ущільнення бетону. Подібні будівельні інструменти в оренду на прокат беруться при монолітному будівництві, а також в процесі зведення залізобетонних і бетонних конструкцій.

Фрезерна машина затребувана при обробці деревних і інших поверхонь, свердління і різання. Фрезер є електроінструментом з обертовим рухом, що дозволяє з легкістю вирізати складні форми і потрібної поверхні - плоскою, опуклою, гвинтовий.

Гладилки для бетону призначені для розгладження бетонних поверхонь. Оренда спецінструменту даного корекційного типу дозволяє домогтися ідеального вирівнювання при застиганні поверхні на різних етапах.

Не обійтися в будівництві і без такого чудового помічника, як тачка (візок). Цей будівельний інвентар має просту конструкцію, і при цьому допомагає легко і швидко здійснювати транспортування вантажів, землі або сміття.

Бетономішалка - незамінна машина при будь-якому будівництві, створена для приготування бетонних сумішей. Її використовують як професійні будівельники, так і при домашньому ремонті, наприклад, при штукатурці фасаду.

Не менш затребувані і шліфмашинки. Оренда і прокат будівельних інструментів такого типу актуальні, коли намічаються шліфування або полірування різних поверхонь: дерева, металу, каменю. Особливо затребувані види, які здійснюють збір пилу.

Затирочні машини також дуже популярні при вирівнюванні поверхонь. А тому якщо вам необхідно спростити процес обробки і вирівнювання бетону, слід взяти будівельне обладнання в оренду напрокат для затирання.

А в разі, коли роботи проводяться на віддалених об'єктах, виручають міні електростанції. Видів їх більш ніж достатньо, в залежності від необхідного часу, потужності та інших запитів. Але всі вони чудово виробляють електричну енергію, виступаючи або основним, або резервним джерелом.

Як взяти будівельний інструмент в оренду в Дніпрі?

Якщо здійснювати покупку для вас нераціонально, то оренда обладнання та інструменту для будівництва через наш сайт - ідеальний варіант. На шпальтах порталу RentNow ви завжди можете знайти необхідний різновид, великий вибір приватних оголошень в Дніпрі і оптимальну вартість за потрібний період експлуатації. До того ж, забронювати і орендувати досить просто:

 1. Пройдіть реєстрацію або увійдіть на сайті;
 2. Скористайтеся пошуком, щоб знайти потрібний вид приладу;
 3. Відкривши оптимальне оголошення, обговоріть подробиці з автором - зателефонуйте або напишіть йому;
 4. Заявіть про бажання забронювати і домовтесь про особисту зустріч;
 5. Укладіть письмовий договір прокату.

Вартість оренди буд інструментів

Оренда і прокат будівельного обладнання та інструменту через наш портал відрізняється масою вигідних пропозицій. Тут вас чекають мінімальні ціни на ринку Дніпра, особливо при довгостроковому прокаті - він найбільш вигідний. Крім того, заплативши всього від 70 гривень за добу і внісши мінімальну заставну суму, ви отримуєте якісний і робочий пристрій, який не підведе в процесі. Та й по завершенню експлуатації ви отримаєте внесену заставу назад, в повному розмірі. А це означає, що взяти в оренду на прокат будівельний спец інструмент - вдале і вигідне рішення, на відміну від дорогої і невиправданою покупки.

Взяти будівельне обладнання в оренду можна в містах України: