Оренда дорожніх катків у Дніпрі

Каток – вид спеціалізованої техніки, незамінний при будівництві доріг і укладанні асфальту. До того ж, на сьогоднішний день оренда катка в Дніпрі має успіх не лише за масштабних дорожніх робіт, але і в інших сферах, завдячуючи великому різноманіттю підвидів.

Подобовий прокат катку наступних видів:

  • ґрунтовий,
  • садовий для газону,
  • дорожній,
  • тротуарний,
  • асфальтовий,
  • вібраційний.

Будівельний каток в оренду через наш портал беруть для найрізноманітніших робіт, що стає зрозумілим, навіть виходячи з перерахованих вище різновидів.

Ґрунтовий тип активно застосовується для трамбування та ущільнення ґрунту. Існують малі – вагою до 5 тон, і великі, вага яких досягає 26 тон. Великі машини затребувані при викопування канав, траншей, закладці фундаментів і ремонтуванні доріг.

Садовий каток напрокат беруть власники дач і заміських будинків з великими дільницями. Без нього не обійтись при створенні гарного газону. Він швидко і якісно підготує майданчик, допоможе у трамбуванні землі, створити рівність і обладнати пішеходні доріжки.

Прокат катка дорожнього, тротуарного або асфальтового популярний при ямковому і капітальному ремонті доріг, асфальтуванні територій і укладанні тротуарів. Такі машини бувають легкими та важкими (для об’ємних робіт).

Також катки поділяють за типом впливу на матеріал, що має бути ущільнений – вибраційні і статичні. Перші більш розповсюджені, вони створюють потужну вібрацію і чудово ущільнюють майданчик, і при цьому мають меншу вагу.

Як взяти каток в оренду в Дніпрі?

Щоб орендувати дорожню техніку через наш сайт, потрібно:

  1. Зареєструватися/пройти авторизацію;
  2. Подивитися оголошення або скористатися пошуком;
  3. Зв’язатися з автором оголошення, яке ви вподобали;
  4. Обговорити деталі, забронювати і, зустрівшись, підписати договір.

Ціна оренди тротуарного катка

Оренда дорожньої техніки у Дніпрі через наш портал RentNow стане вигідним і оптимальним рішенням, у разі планування разових робіт. У нас зібрані найлояльніші приватні пропозиції – від 90 гривень за день, що є мінімальною ціною на українському ринку. Крім того, ціна не стоїть на місці, а знижується за умови довгострокового прокату. Та, не дивлячись на внесення застави, яку просять багато орендодавців заради впевненості, ви не витратите велику суму, як при покупці в магазині. Адже застава незначна, відносно вартості обладнання, і повертається по закінченню експлуатації у повному розмірі.

На нашому сайті ви також можете орнедувати у Дніпрі таке обладнання:

та багато іншого.

Взяти асфальтовий каток напрокат можна у містах України:

Фільтри
Регіон
4 пропозиції
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Дорожні катки