Оренда будівельного риштування у Дніпрі

Будівельні ліси – міцні конструкції, які дозволяють створювати надійні майданчики для робочих бригад на будь-якій висоті. Вони утримують на собі і працівників, і важкі матеріали, і інструменти, які потребуються для проведення ремонтних, оздоблювальних або монтажно-будівельних робіт. Ліси будівельні в оренду в Дніпрі беруть досвідчені приватні спеціалісти та невеликі компанії, які не мають достатньо фінансів та відповідного місця для зберігання. Для інших оренда конструкцій даного типу зазвичай не має сенсу.

В оренду доступні будівельні ліси наступних видів:

  • модульні;
  • рамні;
  • ригельні;
  • хомутові.

Різноманітність, яка очікує вас на нашому сайті, дозволяє взяти будівельні ліси в оренду в Дніпрі для виконання будь-яких відповідальних робіт, та при цьому забезпечити комфортні умови кожному працівнику.

Модульні типи встановлюються індивідуально, їх відмінні елементи – стійка та фланці, які надійно з’єднують між собою вертикальні деталі. Потрібний кут обирається та фіксується. Зазвичай модульними користуються при виконанні складних архітектурних робіт або при облаштуванні сцен.

Прокат будівельних лісів рамного типу є актуальним при будівельно-монтажних, ремонтних та оздоблювальних роботах, як зовнішніх, так і внутрішніх. Рамні стикуються за принципом «труба в трубу». Однак не дозволяють встановлювати поміст на довільній висоті.

Оренда лісів будівельних ригельних популярна у випадках, коли очікується підняття найважчих матеріалів, наприклад, при цегляній кладці. Ригельні можуть легко підіймати вантаж до 600 кг/м2, та не займають багато місця, оскільки складаються.

Хомутові конструкції – найбільш сучасні та легкі. Зазвичай взяти напрокат будівельні ліси даного виду прагнуть при виконанні фасадних робіт, особливо якщо на будівельному майданчику спостерігаються значні перепади висоти.

Як взяти будівельні ліси в оренду?

Якщо ви хочете взяти в оренду будівельні ліси напрокат через наш сайт, не забудьте спочатку визначитись з різновидом та ознайомитись з простими умовами. Для зручного ознайомлення ми створили маленьке керівництво, яке допоможе вам при процесі подачі заявки та бронюванні:

  • Зареєструйтесь або увійдіть в систему;
  • Знайдіть оголошення з потрібною конструкцією, вписавши в пошук вид та обравши місто Дніпро;
  • Зв’яжіться з орендодавцем зручним способом – напишіть повідомлення або зателефонуйте;
  • Уточніть наявність, вартість оренди будівельних лісів та інші нюанси;
  • Домовтесь про бронювання та зустріч, на якій укладете договір.

Ціна оренди будівельних лісів

Бажаєте знати, скільки коштує оренда будівельних лісів в Дніпрі? Ми відповімо – мінімум, якщо орендуєте через сервіс RentNow. Тут зібрані найбільш вигідні пропозиції від приватних орендодавців, ціна яких мінімальна на ринку – від 500 гривень на добу. Однак вартість залежить від терміну та різновиду, адже конструкції розрізняються висотою, матеріалами, способами кріплення та драбинами. Але якщо взяти на прокат будівельні ліси на довгий термін, ви заощадити максимально. Короткострокові орендні послуги обходяться трішки дорожче. Також зазвичай треба внести заставу, але вона не вдарить по вашому гаманцю, оскільки повертається по закінченню терміну. Проте навіть звертаючи увагу на найдорожчі приватні оголошення, ви все одно заощадите велику суму грошей, в порівнянні з повноцінною покупкою в магазині.

На нашому сайті ви також можете орнедувати у Дніпрі таке обладнання:

та багато іншого.

Прокат будівельних лісів можливий в містах України:

Фільтри
Регіон
10 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Будівельні ліси