Виконання ремонтно-будівельних робіт на висоті або побутових задач частенько потребує використання спеціальних конструкцій. Але оскільки висоти бувають різними, мати в арсеналі підходящу драбину для кожного випадку майже неможливо. Тому зазвичай люди вирішують взяти драбину в оренду на прокат, тим самим заощадивши свій бюджет та обравши будь-який існуючий вид:

 • Драбини – стандартні переносні, розкладаються на бажану висоту. Взята драбина в оренду напрокат даного виду підійде як для звичайних побутових завдань, так і для більш відповідальних;
 • Міні-драбини – мініатюрні та складні, зазвичай мають до 7 сходинок. Потребують мінімум місця в приміщенні, завдяки чому найпоширеніші при виконанні домашніх справ;
 • Драбини-трансформери – багатофункціональні, зазвичай використовуються фахівцями, оскільки піднімають на велику висоту, однак нерідко застосовуються і в побуті.

Як взяти драбину в оренду на прокат?

Оренда драбин через портал RentNow – це розмаїття видів, відмінна б/у якість, надійність та доступна ціна. На сторінках зібрано безліч приватних оголошень від ретельно перевірених орендодавців, які дарують оптимальні умови. Ви можете вигідно взяти будівельні драбини в оренду та з повною безпекою виконати всі заплановані роботи. Орендний термін майже не обмежений, його обираєте ви. А сама процедура бронювання через наш сайт не змусить вас напружуватись, адже прокат драбини у нас дуже простий.Ознайомтеся з не складним алгоритмом, і ви витратите мінімум свого часу. Отож для бронювання потрібно:

 1. Пройти реєстрацію або авторизацію на сайті;
 2. Вписати в пошук різновид драбини для монтажних робіт оренда якої потрібна;
 3. Обрати місто, знайти потрібне оголошення та ознайомитись з описом;
 4. Зв’язатися з орендодавцем – зателефонувати або написати в особисті повідомлення;
 5. Уточнити за наявність та інші подробиці, забронювати конструкцію;
 6. Зустрітися, укласти договір та внести плату, щоб оренда драбини була підтверджена письмово.

Скільки коштує прокат драбин в Україні?

У нас можлива оренда конструкцій та будівельної техніки будь-якого типу та для будь-яких цілей. При цьому ми відбираємо тільки вигідні пропозиції від відповідальних приватних орендодавців, які тішать якістю та ціною. Оренда алюмінієвої драбини через наш портал обійдеться вам всього за 90 гривень в день. До того ж, ви самі обираєте тривалість терміну використання. Можна орендувати конструкцію всього на 10 годин, а можна на більш тривалий строк. До речі, саме довгостроковий прокат драбин вважається найбільш вигідним, оскільки вартість в такому випадку зменшується. Що стосується застави, яку треба внести при укладанні договору, вона мінімальна та береться лише для гарантії. По завершенню орендного терміну застава повертається вам в повному розмірі. Розмір застави залежить від тривалості, типу та самої пропозиції. Але в будь-якому випадку покупка обійдеться вам набагато дорожче, аніж взята драбина будівельна напрокат будь-якого різновиду.

Взяти драбину на прокат можна в містах України:

Фільтри
Регіон
46 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Драбини
 • 1
 • 2