Дриль – популярний інструмент, який буває електричним, пневматичним та ручним. Оренда дрилі актуальна, коли тривають будівельні та монтажні роботи, де передбачається свердління. Але великий вибір насадок дозволяє розширити галузь застосування. Взяти дриль в оренду також можна для виконання таких корисних дій: полірування, змішування будівельних сумішей.

Ви можете взяти дриль в оренду наступних видів:

Алмазна дриль на прокат відрізняється високою продуктивністю та ефективністю, здатна робити отвори в міцних матеріалах: залізобетон, цегла, природне каміння. Обладнання магнітного типу є особливо потужним, тому активно застосовується на виробництві та в промисловості. Прокат дрилі міксерного типу дає можливість працювати на низьких оборотах, але з великою силою. Цей вид допомагає при свердлінні деревини, металу, замішуванні бетону, штукатурки та клею. Кутові моделі можуть свердлити у важкодоступних місцях, частіше всього використовуються при складанні меблів.

Як взяти дриль в оренду?

Легко та швидко взяти дриль напрокат можна через наш сервіс RentNow, де представлений ​​великий вибір приватних оголошень. Для подачі заявки та бронювання достатньо:

  1. Зареєструватися на сайті/авторизуватись;
  2. Знайти електроінструмент через вікно пошуку;
  3. Відкрити оголошення, яке зацікавило, та зв’язатися з орендодавцем. Можете написати йому особисте повідомлення або зателефонувати;
  4. Домовтесь про бронювання та особисту зустріч;
  5. ідпишіть договір з орендодавцем, внісши плату та заставу.

Ціна оренди дрилі на добу та більш тривалий термін

Прокат електроінструменту через наш сервіс – вигідне рішення, яке допомагає знайти гідну якісну модель для роботи будь-якої складності. Орендуючи, ви заощаджуєте пристойну суму, в порівнянні з покупкою. Мінімальна ціна послуги – всього 100 гривень за день, в залежності від терміну. Чим довше орендуєте – тим вигідніше. Та й зазвичай покупка в магазині зовсім себе не виправдовує, адже обладнання використовується рідко, і лише припадатиме пилом.

Прокат дрилі здійснюється в наступних містах України:

Фільтри
Регіон
163 пропозиції
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Дрилі