Оренда квадрокоптерів у Києві

Прокат дронів в Києві, в тому числі з оператором

Фото- відеозйомка за допомогою безпілотника використовується в різних областях. Найбільш популярні – виробництво кліпів і фільмів, археологічне та геодезичне обстеження місцевості, пошуково-рятувальні роботи, доставка невеликих вантажів у важкодоступні локації, перевірка параметрів різних об'єктів за допомогою тепловізорів та багато іншого. Сучасний дрон – дороге задоволення. Інтернет-портал RentNow пропонує в Києві взяти квадрокоптер в оренду.

На сервісі – максимально доступний вибір дронів напрокат в Києві

На сайті публікують оголошення про оренду квадрокоптера в Києві і спеціалізовані компанії, і приватні власники. Крім цього:

  • Дрон в оренду в Києві здається як сам по собі, так і разом з послугами досвідченого оператора. Також на порталі можна знайти кваліфікованих пілотів, якщо у вас вже є безпілотник.
  • В одному місці розміщені ціни на оренду дронів в Києві, технічні характеристики пристроїв. Вибирати максимально просто.
  • За допомогою фільтра легко підібрати квадрокоптер в оренду в бажаному районі Києва.
  • Якщо потрібні додаткові послуги – доставка на об'єкт, бронювання – зв'яжіться з власником безпосередньо.

Щоб взяти дрон напрокат в Києві, скористайтеся месенджером сайту або зателефонуйте за контактним телефоном. При необхідності техпідтримка сервісу надасть будь-яку допомогу по підбору квадрокоптера або формуванню оголошень.

На нашому сайті ви також можете орендувати у Києві таке обладнання:

Фільтри
Регіон
11 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Коптери