Шліфувальні машини в оренду - Київ

Шліфувальна машина – універсальний інструмент, який може стати в нагоді як при виконанні будівельних робіт, так і у повсякденному житті. Галузь його застосування та вибір для подальшого користування безпосередньо залежать від різновиду. Але зазвичай шліфувальна машина не використовується щодня, через що здійснювати покупку нераціонально. Тому, коли треба відполірувати, відшліфувати або просто вирівняти поверхню з дерева, скла, металу та каменю, кераміки та інших матеріалів, обирають оренду шліфувальної машини.

 

Види шліфувальних машин: застосування та особливості

Майже кожен сучасний магазин, в тому числі і сайт «RentNow», здатен запропонувати великий асортимент шліфувальних машин. Це дозволяє використовувати їх для виконання різноманітних операцій в будівництві, на заводах, в майстернях та в побуті. Але щоб підібрати відповідну модель, варто розглянути всі існуючі види та зрозуміти, де саме використовуються шліфувальні машини. На сьогоднішній день розрізняють наступні різновидності даного обладнання:

  • Кутові (болгарки) – призначені не тільки для шліфування, але й для різання. Такий інструмент спроможний різати метал, бетон та камінь. Але не варто брати в оренду шліфувальну машину цього типу, якщо необхідна обробка дерева. Болгарка не здатна впоратись з низькою щільністю дерева.
  • Стрічкові машини – використовуються для шліфування великих плоских поверхонь, зачищення та обдирання. Стрічкові шліфувальні машини допомагають при роботі з деревом, пластмасою, металом і бетоном. Їх споживана потужність – від 500 до 1200 Вт.
  • Віброшліфувальні – здійснюють більш делікатну шліфовку, працюючи в важкодоступних місцях. Принцип роботи такої машини полягає в вібрації: платформа з абразивом вібрує, в ході чого здійснює шліфування.
  • Мозаїчно-шліфувальні – призначаються для затирання, шліфування та полірування монолітного покриття з бетону. Використовуються в процесі будівництва або реконструкції.
  • Дискові машини – прокат шліфувальних машин даного типу дозволяє швидко здійснити фінішне затирання шпаклівки, чорнове шліфування бетону та полірування оброблених поверхонь.
  • Паркетошліфувальні – застосовуються для шліфування дерев'яних і бетонних підлог, паркету. Здатні також провести затирання керамічної плитки, видалити застарілу фарбу, бруд та інше.
  • Фрезерні машини – призначаються для первинної обробки бетонних та інших поверхонь. При заливці бетону дозволяють позбутися напливів, перепадів та нерівностей.
  • По бетону – прокат шліфувальної машини по бетону дозволяє досягти бездоганного результату зовнішніх показників та характеристик бетонного виробу. Її задачі: шліфування цементних підлог, вирівнювання, видалення зношеного шару та інше.
  • Ексцентрикові – використовують такі шліфувальні машини для зняття фарби, шліфування та полірування деревини, металу, органічного скла або лакованих поверхонь.

 

Як вибрати шліфувальну машину для прокату?

Обираючи шліфувальну машину, слід відштовхуватися від сфери застосування, інтенсивності майбутньої роботи та встановлених завдань. Бо різновидів маса, але не всі вони допоможуть досягти бажаних результатів в конкретному випадку. Для полірування потрібна оренда одного різновиду шліфувальної машини, а для зняття іржі – зовсім іншого. Якщо визначитися з видами не виходить, просто порадьтеся з менеджерами нашої компанії. Вони допоможуть вам підібрати потрібний інструмент в оренду. Також беручи в оренду такий електропристрій, звертайте увагу на технічні характеристики. Якщо ви професіонал і націлені на об'ємні роботи, краще взяти напрокат інструмент з високою потужністю. Але якщо шліфувальна машина потрібна виключно для побутових справ, беріть в оренду обладнання з потужністю до 1000 Вт. Адже без особливої ​​необхідності навантажувати електромережу не рекомендується. Наступна важлива характеристика при відборі – швидкість обертання, яка теж залежить від запланованих робіт. Наприклад, для шліфування твердого матеріалу потрібні високі обороти, для полірування підготовлених поверхонь – низькі. Але врахуйте, що найоптимальніший варіант – не високе число, а можливість регулювання обертів та оснастки. Також при оренді шліфувальних машин не забувайте про додаткові функції. Захисні механізми, система плавного пуску, антивібраційна ручка, автоматичне регулювання та пилозбірник – все це відчутно полегшить вашу працю. 

 

Переваги оренди шліфувальних машинок

Більшість людей, враховуючи професійних будівельників, часто прибігають до оренди шліфувальних машин. Чому саме до оренди? Відповідь проста – бо оренда має безліч переваг над повноцінної покупкою. По-перше, ви зберігаєте свій бюджет, бо вартість прокату шліфмашини за добу – всього близько 1% вартості пристрою. Це доволі вигідно для індивідуальних підприємців та при домашньому використанні. Адже сплатити невелику суму за оренду простіше та раціональніше, ніж витрачатися на купівлю подібного дорогого обладнання. По-друге, орендуючи шліфувальну машину, ви заощаджуєте на сервісі. Ви берете сучасний, новий та повністю готовий до роботи пристрій, і ніяких думок про проведення подальшого планового ремонту. Також вам не доведеться замислюватися про відповідне місце зберігання для шліфувальної машини. Наприклад, шліфувальною машиною з бензиновим приводом зазвичай не користуються взимку, оскільки вона використовується тільки на відкритому повітрі. А тому зимою такий інструмент вимагає правильного зберігання. Ще одна досить суттєва перевага – ви берете в оренду шліфувальну машину таку, яка потрібна вам на даний момент. І якщо через пару тижнів знадобиться інша модель, наприклад, з більшою потужністю, ви легко зможете взяти в оренду іншу. З покупкою обмінювати інструменти при кожній потребі не вийде. 

 

Нюанси та умови оренди на порталі «RentNow»

Потрібно відполірувати кузов, щоб повернути автомобілю колишній привабливий вигляд? Або може треба обробити підлогове покриття чи розрізати метал? У будь-якому випадку ви зможете знайти бажаний інструмент в асортименті порталу аренди «RentNow». Ми надаємо перевірені пропозиціі, що можливість взяти в оренду шліфувальну машину в Києві за найліпшими умовами та з мінімальними вимогами. Вам лише треба зв'язатися з нашими привітними менеджерами, обговорити деталі та уточнити нюанси безпечної угоди. Щоб укласти договір, потрібно зв'язатися з орендодавцем, обговорити деталі та приїхати в офіс орендодавця, привізши з собою паспорт та ідентифікаційний код. Або ви можете домовитися про зустріч в іншому зручному для вас місці. Всі документи залишаються у вас, для договору беруться копії. Після цього зостанеться тільки визначитися з часом, на який вам потрібен даний інструмент, внести суму застави та належну плату за оренду. Дізнатися ціну прокату шліфувальної машини в Києві ви можете у наших менеджерів по телефону або подивитися на сторінці самого апарату. Ми намагаємося перевіряти кожне оголошення з оренди обладнання, аби ви отримали якісний та справний інструмент. Фото та відео на сайті демонструють та детально пояснюють, як користуватися приладом. Коли роботи будуть завершені, просто поверніть шліфувальну машину на склад орендодавця, після чого зможете забрати заставу за оренду. 

Фільтри
Регіон
167 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Шліфувальні машини