Гайковерт – ручний інструмент, призначений для виконання побутових та професійних задач. Гайковерт в оренду беруть тоді, коли потрібна надійна фіксація різьбових з’єднань та кріплень, або їх відкручування. Він працює з болтами, гайками, глухарями та анкер-шурупами.

Ви можете взяти гайковерт напрокат в Києві наступних видів:

  • електричний,
  • гідравлічний,
  • пневматичний.

Електричний гайковерт напрокат зазвичай обирають домашні майстри, оскільки він вимагає підключення до електромережі та простий в користуванні. Але й професіонали буває відають йому перевагу, завдяки великому діапазону потужностей. Гідравлічні моделі контролюють крутний момент, здійснюють затяжку та відвернення різьбових з’єднань. Вони не бояться вологи, бруду та низьких температур, тому користуються попитом у професіоналів. Прокат пневматичних моделей обирають для промислових робіт – збірка техніки та масштабних металоконструкцій. Цей вид дає точну затяжку та високу потужність.

Як взяти гайковерт в оренду?

Якщо ви зацікавились та хочете взяти цей електроінструмент в оренду в Києві через наш сайт, ознайомтесь, будь ласка, з невеликим керівництвом, щоб швидко подати заявку на бронювання:

  1. Зареєструйтесь/авторизуйтесь;
  2. Через пошук на сайті розшукайте належний інструмент;
  3. Відкрийте оголошення та знайдіть контактні дані для зв’язку з орендодавцем;
  4. Зателефонуйте орендодавцю або напишіть повідомлення, щоб обговорити подробиці;
  5. Домовтесь про бронювання та зустріч для підписання договору прокату.

Ціна оренди гайковерта в Києві

Орендуючи через портал RentNow, ви отримаєте масу переваг: великий вибір приватних оголошень, перевірені орендодавці, інструменти високої якості від топових виробників та допомогу від наших спеціалістів. Крім того, вас потішить ціна послуг – від 115 гривень за день. Орендуючи, ви заощаджуєте бюджет і при цьому не відмовляєтесь від потужного електроінструменту через брак коштів, як це буває при покупці. Та й повноцінно купувати не має сенсу, оскільки зазвичай подібні роботи проводяться рідко.

Фільтри
Регіон
6 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Гайковерти