Оренда конструкцій в Києві

Ремонтно-будівельні роботи вимагають застосування спеціальних конструкцій, які полегшують зведення стін, монтаж, фарбування фасаду та стелі, а також інших процесів на висоті. Але оскільки вартість такого обладнання не кожному по кишені, оренда конструкцій в Києві має великий попит.

Як взяти конструкцію в оренду в Києві від приватних орендодавців?

Взяти в оренду через наш портал – найбільш раціональне рішення, яке допомагає проводити роботи на висоті без вагомих витрат. В асортименті на вас чекають: драбини, вишки тури, опалубки, будівельні ліси. Зазвичай всі конструкції розбираються та змінюють висоту. Орендувати їх дуже легко:

  1. Пройдіть реєстрацію/авторизацію;
  2. Знайдіть обладнання, яке бажаєте орендувати, вписавши назву в пошук та обравши місто;
  3. Ознайомтесь з інформацією в оголошенні та зв’яжіться з орендодавцем, написавши або зателефонувавши йому;
  4. Обговоріть деталі, забронюйте та зустріньтесь, щоб підписати договір.

Вартість оренди конструкції в Києві

Приватні оголошення, опубліковані на порталі RentNow, відповідають всім вимогам безпеки та якості. Вони надійні та допомагають виконувати заплановані роботи за мінімальні терміни, що гарантує безпеку всіх працівників. До того ж, прокат доступний кожному, особливо, якщо порівнювати з купівлею, яка потребує великих грошових витрат. У нас можна орендувати всього за 50 гривень в день, в залежності від терміну та різновиду. Найвигідніша – довгострокова оренда.

Прокат конструкцій є і в інших містах України: