Оренда техніки в Києві

Крани, екскаватори, підйомники, мотобури, дорожні катки – без подібної спецтехніки важко обійтись при масштабних будівельних, дорожніх і садових роботах. Саме тому прокат техніки в Києві користується великою популярністю, як у приватних спеціалістів, так і в побуті.

Яку техніку можна взяти в оренду в Києві?

Сучасні технології помітно спрощують життя, пришвидшують робочий процес та підвищують якість отриманого результату. Неважливо, які саме роботи заплановані до виконання: покласти дорожнє покриття або відремонтувати гральний майданчик, звести будинок чи покосити газон, вам потрібно визначитися с деталями процесу та обрати тип обладнання. А фінансові витрати для вас мінімізуємо, пропонуючи найбільш оптимальні за ціною оголошення від перевірених орендодавців. Сьогодні в нас доступна наступна техніка в оренду напрокат в Києві:

Як взяти техніку на прокат в Києві?

Зацікавила оренда техніки в Києві через наш портал? Знайте, ми вас не підведемо. На сторінках нашого сайту зібрані найкращі пропозиції прокату обладнання різноманітних типів для будь-яких цілей.Скориставшись послугою, ви помітно заощадите, і вам, до того ж, не доведеться відмовлятися від якісного виконання запланованих робіт. Взята техніка на прокат в Києві не підведе в процесі і не вимагатиме великих фінансових витрат. Та й не доведеться вам “ламати” голову, піклуючись про належне зберігання, ремонт, охорону. Все доступно і легко, так само, як і забронювати через наш портал:

  1. Реєстрація і авторизація на RentNow;
  2. Пошук пропозиції потрібного типу обладнання;
  3. Перехід до оголошення та зв’язок з орендодавцем у зручний спосіб – дзвінок чи обмін повідомленнями;
  4. Обговорення деталей і підтвердження бронювання;
  5. Зустріч з орендодавцем для укладення договору.

Прокат техніки можливий і в інших містах України:

Садова техніка

180 — 450 грн/день

108 пропозицій

переглянути
Дорожня техніка

150 — 7500 грн/день

261 пропозиція

переглянути
Будівельна техніка

1 — 45000 грн/день

194 пропозицій

переглянути
Обладнання

600 — 900 грн/день

14 пропозицій

переглянути