Оренда перфоратора в Києві

Ремонтно-будівельні роботи рідко обходяться без свердління отворів в стінах. Тому прокат перфоратора в Києві користується великим попитом у будівельників та майстрів, які займаються домашніми ремонтами. Цей ручний електроінструмент з легкістю замінює відбійний молоток та дриль, пробиваючи міцні матеріали: камінь, бетон, цеглу, метал, залізобетон.

Прокат перфоратора в Києві наступних видів:

  • пневматичний,
  • акумуляторний.

Пневматичний перфоратор в оренду в Києві беруть для виконання кропітких та тривалих робіт підвищеної складності. Він зазвичай має велику потужність, гарну витривалість та надійність. Але більшою популярністю користується оренда перфоратора в Києві акумуляторного типу, особливо у дачників. Таке обладнання не боїться вологи та працює автономно, йому не потрібне підключення до електромережі.

Як взяти в оренду перфоратор в Києві?

Обійтися без ударної техніки на будівельних майданчиках та в побуті буває просто неможливо. Саме тому ми підготували найкращі умови, які допоможуть взяти в оренду перфоратор напрокат в Києві – великий асортимент оголошень, доступні ціни, перевірені орендодавці та легкість в бронюванні:

  1. Зареєструйтеся на сервісі або увійдіть;
  2. Знайдіть оголошення з потрібним інструментом через пошук;
  3. Зв’яжіться з автором, зателефонувавши або написавши повідомлення;
  4. Домовтеся про бронювання, обсудіть терміни та інші нюанси;
  5. Підпишіть договір, приїхавши в офіс орендодавця.

Ціна добової оренди перфоратора в Києві

Сервіс RentNow – надійний майданчик для приватних оголошень з оптимальними умовами. Тут ви зможете знайти як потужну професійну техніку, так і побутову. При цьому ціна вас потішить у будь-якому випадку. На нашому сайті є вигідні пропозиції якісних б/у інструментів вартістю від 150 гривень за день. А що стосується застави, вона теж мінімальна та повертається вам відразу при поверненні обладнання. До того ж, незалежно від типу та терміну, оренда електроінструменту в Києві обійдеться набагато дешевше, ніж покупка в магазинах. І неважливо, де проживаєте – Оболонь, Троєщина або інші райони, – ви можете з легкістю орендувати через наш сайт.

Взяти перфоратор на прокат можна в інших містах:

На нашому сайті ви також можете орендувати у Києві таке обладнання:

Фільтри
Регіон
86 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Перфоратори