Оренда електростанцій і генераторів - Київ

Уявити сучасне життя без електричних приладів та обладнання доволі важко. Тому для доступу до постійного джерела електроенергії створюються всі необхідні обставини. І навіть під час робіт «в польових умовах» можливість безперебійного електропостачання існує. А це означає, що навіть в місцях, віддалених від населених пунктів, можна перебувати з повноцінним комфортом. Для цього необхідно придбати або взяти в оренду генератор. Другий метод є більш доцільним, ніж перший, оскільки дозволяє заощадити гроші та водночас підібрати пристойний прилад. 

Переваги оренди електростанції (генератора)

При бажанні генератор можна купити, але зазвичай він потрібен в конкретних ситуаціях, коли безперебійне енергопостачання треба тимчасово. Таким чином, подальша його наявність просто позбавлена сенсу. До того ж, зробити подібну покупку не завжди дозволяє бюджет, адже ціна подібного обладнання здатна суттєво вдарити по гаманцю. У такому випадку найкраще рішення – прокат генератора. Оренда має безліч вагомих переваг, серед яких варто зробити акцент на наступних: 

 • Можливість обміну – якщо збільшилося навантаження та зросли темпи виробництва, завжди можна взяти в оренду більш потужний генератор. Або навпаки менш потужний, залежить від ситуації.
 • Економія – купуючи, ви витрачаєте чималу суму. Не кожен приватний підприємець може дозволити собі таку покупку. А ось ціна оренди генератора доступна, що дозволяє гарно заощадити.
 • Обслуговування – не менш важлива перевага, оскільки придбаний генератор вимагає належного зберігання та технічного обслуговування. При оренді замислюватися за подібне не треба.
 • Гарантія якості – видаючи пристрій в оренду, вам демонструють його справність та відповідність. До того ж, всі генератори для оренди, що пропонуються орендодавцями на нашому сайті, сучасні та випущені топовими виробниками.
 • Випробування можливостей – оренда дозволяє випробовувати функціонал і технічні характеристики генераторів. І після цього визначитися при купівлі, якщо обладнання знадобиться на постійній основі.
 • Відповідність стандартам – запропоновані в Києві генератори для оренди, відповідають стандартам та мають необхідні сертифікати. А тому проблем з державними інспекціями не виникне.
 • Впевненість – при поломці ви можете одразу зв'язатися з орендодавцем та отримати заміну у вигляді нового справного обладнання. Такий підхід не дозволить зірвати терміни виконання робіт.

Види генераторів на прокат: область застосування

Одне з перших місць, де використовуються генератори – будівельний майданчик. Саме для будівництва найчастіше вдаються до оренди електростанцій. Будівельникам неодноразово доводиться здійснювати роботи далеко від ліній електропередач. І лише генератор зможе в таких випадках забезпечити потрібним освітленням, а також посприяти у трудовому процесі – наприклад, допомогти при зварювальних роботах. Крім того, прокат генераторів в Києві затребуваний на дачах і пікніках, бо таке обладнання створює необхідний затишок та комфорт, дозволяючи користуватися електроприладами, незважаючи на віддаленість від міста. Але для кожного випадку існує власний специфічний різновид генератора:

 • Бензинові – ефективний та недорогий варіант, який підходить як для будівництва, так і для дому, дачі. Його обирають в якості аварійного джерела електроживлення. Тривалість роботи – до 10 годин на день.
 • Інверторні – резервне або постійне джерело, яке видає чітку та стабільну напругу. Ідеальні для «примхливого» обладнання. Використовуються у кафе, магазинах, на рибалці, в подорожах.
 • Зварювальні – універсальна станція з вбудованим зварювальним апаратом. Використовується в майстернях, на СТО,  у побуті та на будівельних майданчиках. Здатен працювати як звичайний генератор.
 • Мініелектростанції – застосовуються на відпочинку та дачах, в майстернях, гаражі та приватних будинках. Корисні в якості джерела електропостачання невеликої потужності.

Як вибрати потрібний генератор на прокат в Києві?

Заплановані зварювальні чи інші важливі роботи, але на місці відсутнє електропостачання? В такому випадку вам допоможе оренда необхідного генератору на нашому відповідальному порталі «RentNow». А ще краще, якщо в подібній ситуації ви візьмете генератор з вбудованим зварювальним апаратом, це ідеальний комплект. Але якщо зварювальний апарат вже є в наявності, можете взяти звичайний бензиновий генератор в оренду. Він також сумісний зі зварювальними апаратами та гарантує якісне виконання роботи. Також крім різновидів не варто забувати про технічні характеристики, що допоможе підібрати відповідний пристрій. В першу чергу спробуйте визначитись з потужністю, яка напряму залежить від підключеної техніки. Розрахуйте сумарну потужність електроприладів, якими плануєте користуватися одночасно. Наприклад, якщо роботи ведуться на дачі, це можуть бути: холодильник, дриль, болгарка та інші пристрої. Підрахувавши, додайте до загальної цифри 20-30% – це і є необхідна потужність генератора. Для невеликих дач зазвичай вистачає 6 кіловат, для котеджів – близько 15 кіловат. Якщо вам важливий рівень шуму, беріть інверторний генератор в оренду в Києві, він тихіше. Добре, якщо генератор має захисний чохол, який захищає від впливу атмосферних умов. Також деякі моделі володіють автоматичним запуском, але вони не надто популярні. Автозапуск потрібен лише при постійному використанні з перебоями, та й ціна оренди такого генератора в Києві буде вищою. 

Як взяти інструмент на прокат: умови оренди

Оренда з маркетплейсом «RentNow» – це завжди кращі умови та пропозиції. Тому, якщо ви бажаєте взяти в Києві в оренду генератор, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми пропонуємо найоптимальніші умови та сучасні моделі генераторів з різною потужністю від світових виробників. Бензинові, інверторні, зварювальні чи міні-електростанції – в каталозі на сайті «RentNow» обов’язково знайдеться необхідний вам варіант. До того ж, вищу якість кожного пристрою ми гарантуємо. При цьому для жителів Києва та області діє гарний привілей – найнижча грошова застава. З пропискою інших областей застава збільшується, але це необхідна лише для впевненості орендодавця. Після повернення генератора ви відразу забираєте внесену заставу в повному розмірі. Також щоб укласти договір, буде потрібно зв'язатися з автором оголошення зручним способом та надати належні документи – паспорт та ідентифікаційний код, обрати тривалість оренди та внести оплату. Документи залишаються у вас, для договору оренди беруться лише копії. Отримати в оренду бажаний інструмент можна на складі орендодавця, де спершу буде проведено перевірку на справність та відповідність у вашій присутності. Також, якщо є така необхідність, ви можете написати через чат менеждеру порталу і вам детально пояснять принцип роботи обладнання, та допоможуть підібрати відповідний варіант для оренди. По завершенню орендного терміну та робіт, вам зостанеться лише повернути генератор, знову приїхавши на склад, після чого отримати заставу назад.