Оренда перфоратора на прокат

Прокат перфоратора – розумне рішення, яке дозволяє прискорити ремонтно-будівельні роботи та при цьому заощадити. Цей унікальний електроінструмент вдало замінює дриль та відбійний молоток, просвердлюючи отвір та пробиваючи канавки в міцних матеріалах: бетоні, камені, металі, цеглині, дереві та пластмасі.

Ви можете взяти перфоратор в оренду наступних видів:

Оренда перфоратора пневматичного стане в нагоді при виконанні особливо складних робіт, коли необхідна потужність та надійність. А ось в випадках, коли потрібна незалежність від електромережі та можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологою, варто взяти в оренду перфоратор напрокат акумуляторного типу.

Як взяти в оренду перфоратор?

За рахунок багатофункціональності оренда перфораторів отримала визнання та великий попит, як у професіоналів, так і у домашніх майстрів. Адже без подібних ударно-обертальних інструментів не обходиться жоден ремонт та жодне будівництво. Тому ми пропонуємо вам найкращі умови, зібравши безліч вигідних оголошень від приватних орендодавців. А щоб вам було простіше взяти перфоратор в оренду на прокат, радимо попередньо ознайомитися з процесом бронювання через наш портал:

  1. Пройдіть реєстрацію або увійдіть;
  2. Знайдіть потрібне обладнання, вписавши його в пошук;
  3. Зв’яжіться з автором оголошення зручним способом – зателефонуйте або напишіть;
  4. Обговоріть деталі та домовтеся про бронювання;
  5. З’явіться в офісі орендодавця, щоб укласти договір.

Ціна прокату перфоратора

На нашому порталі RentNow можна взяти перфоратор в оренду будь-якої форми та ваги, з різною потужністю та силою удару, розташуванням двигуна та типом живлення. Але всі пропозиції мають спільну рису – відмінна якість та вигідна ціна. Орендувати доволі потужну модель від відомого виробника можна за 150 гривень за добу. У нас розміщені тільки оптимальні об’яви від відповідальних приватних осіб, тому вам залишається лише визначитися з вибором. Розмір застави при цьому – всього від 1500 гривень. До того ж, застава повертається вам відразу по закінченню користування інструментом. Прокат електроінструменту ніяк не позначається на вашому бюджеті, на відміну від повноцінної покупки. Та й зазвичай покупка себе не виправдовує, оскільки обладнання використовується дуже рідко.

Взяти перфоратор напрокат можна в містах України:

Фільтри
Регіон
112 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Перфоратори