Електролобзик напрокат

Електричний лобзик - це інструмент, що працює за принципом зворотно-поступальних рухів пили - основного комплектуючого. Головним застосуванням даного пристрою э розпил або вирівнювання отворів в деревах, м'яких металах, пластику і навіть гіпсокартоні. Електролобзик напрокат буде відмінним помічником при проведенні будівельних робіт.

В процесі роботи важливо враховувати один момент: від робочого матеріалу, на який впливатиме інструмент, залежить обраний тип пили. Він застосовується в якості ручного агрегату або стаціонарного обладнання. Можна взяти в оренду лобзик напрокат навіть новачкам цієї справи. Його застосування не вимагає особливої ​​кваліфікації і додаткових навичок.

Як взяти в оренду лобзик на добу?

Електроінструменти на прокат можна взяти дуже швидко:

  1. Пройти авторизацію на сайті RentNow.
  2. Ознайомитися із запропонованими оголошеннями про прокат електролобзика.
  3. Зв'язатися з орендодавцем. Для цього можна написати особисте повідомлення в рамках платформи або скористатися актуальним номером мобільного телефону.
  4. Уточнити актуальність оголошення.
  5. Дійти змови, щодо угоди, і забрати необхідне обладнання.

Вартість оренди електролобзика

Оренда електролобзика набагато вигідніше, ніж придбання. В каталозі RentNow є великий перелік інструментів за доступними цінами. Оплата здійснюється подобово. В середньому вартість варіюється від 100 до 200 гривень на день. Таких розцінок ви не знайдете на інших аналогічних платформах.

Якщо вам необхідна довгострокова оренда, то ціна буде ще більш вигідною. Також є варіант застави, яка повертається після проходження періоду експлуатації обраного інструменту. Інформацію уточнюйте в орендодавця.

Прокат електролобзика доступний в містах України

Фільтри
Регіон
18 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Електролобзики