Оренда крана в Україні

Кран є пристроєм, що допомагає переміщати вантаж різної маси. Головна характеристика агрегату - рівень його вантажопідйомності, тобто максимальний показник ваги, який він здатний перемістити. Оренда підйомного крана може знадобитися для приватного житлового будівництва або ж для роботи на підприємствах. Механізми різняться за областями використання і за типом конструкції. Для виконання певного завдання знадобиться окрема модель.

Така техніка приносить велику користь і майже незамінна. Без її допомоги важкий вантаж не підняти на потрібну висоту. Це потрібно в процесі монтажу блочного фундаменту і панельної стінки. Якщо Вам потрібно провести покрівельні або оздоблювальні роботи, то підйомний кран в оренду обов'язково виручить вас.

Механізм також використовують на складах, щоб переміщати товари. Організувати роботу механічного або ливарного цеху без агрегату неможливо. Кран може мати різний конструкційний тип, в залежності від схеми робіт він буває поворотним і неповоротним.

Ви можете орендувати кран наступних видів:

Як взяти підйомний кран в оренду?

Якщо вам потрібна оренда будівельної техніки, то ми надамо широкий асортимент найкращих товарів. Вибираючи пристосування, спиратися на такі параметри вантажу, як:

  • габарити;
  • форма;
  • вага.

У деяких випадках може знадобитися малогабаритний міні кран в оренду, в інших же з'явиться потреба в моделі побільше. До найбільш простих вантажозахватних пристроїв відносяться крани з ковшами. Застосування кліщових, ексцентрикових захоплень потрібно для листів прокату.

Прокат крана можливий після виконання таких кроків:

  1. Авторизуватися на нашому сайті після швидкої реєстрації;
  2. Детально ознайомитися із запропонованими оголошеннями, вибравши найкращий варіант;
  3. Після того, як ви визначитеся з інструментом, зв'яжіться з орендарем. По телефону, або ж особистим повідомленням;
  4. Уточнити, чи не втратило оголошення свою актуальність, чи можна орендувати кран;
  5. Уточнити деталі угоди, і забрати техніку.

Ціна оренди крана на добу / місяць

Оренда міні крана на місяць в Україні обійдеться Вам в рази менше, ніж покупка нового обладнання. Ми даємо можливість вибрати з широкого асортименту кращих моделей. Після вибору потрібної техніки, Вам буде потрібно залишити невелику заставу, і бажане обладнання буде в вашому розпорядженні.

Вартість товарів максимально вигідна. Скориставшись послугою, Ви зможете досягти бажаного, і повернути пристрій, в якому більше немає потреби. Не всі можуть дозволити собі девайс такого масштабу, ціна на нього може кусатися. Тому вибирайте вірний варіант.

Взяти міні кран в оренду на прокат можна в містах України:

Фільтри
Регіон
21 пропозиція
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Крани