Оренда опалубки для фундаменту

Опалубка – допоміжна пластикова або алюмінієва конструкція, яка призначається для будівництва будівель. А оскільки будівельна сфера є однією з найбільш затребуваних, оренда опалубок набула успіху. Вона виступає в якості огорожі з внутрішньою порожниною, куди заливається бетон, який утримується в ній у відповідній формі до повного застигання. Опалубки в оренду на прокат беруть при заливці фундаменту, для зведення стін та перекриттів.

Великий вибір будівельної опалубки від приватних орендодавців України

Якщо вас чекає заливка фундаменту, значить, вам потрібна будівельна фундаментна опалубка в оренду. Звісно ж, спеціалізовану огорожу можна придбати в магазині, однак у разі разового будівництва витрачати велику суму грошей просто недоцільно. Саме тому існує портал RentNow, де зібрані найвигідніші приватні оголошення від відповідальних та перевірених орендодавців. Тут вас чекає прокат та оренда опалубки для стін фундаменту б у з кращими умовами – відмінна якість, безліч різновидів та низькі ціни. Ви зможете орендувати як знімну, так і стаціонарну конструкцію, яка залишається з бетоном після його застигання, ставши частиною будівлі. Крім цієї відмінності, взята опалубка будівельна в оренду на прокат через наш сайт також може бути:

Як взяти опалубку в оренду?

Сучасні опалубні системи використовуються незалежно від пори року, повністю руйнуючи стереотип сезонності. Ви можете взяти опалубку в оренду будь-коли – влітку, восени чи взимку. Головне, додатково придбати спеціальні морозостійкі засоби для бетону та визначитись з різновидом, звернувши увагу на технологію запланованого будівництва та очікуваний результат, та вибрати відповідну пропозицію. До того ж, зробити це нескладно, якщо орендувати через наш портал. Наші компетентні менеджери вислухають та допоможуть вибрати, а сам процедура бронювання, та подальша оренда конструкцій, дуже проста:

  1. Зареєструйтесь на сайті/авторизуйтесь;
  2. Знайдіть потрібну опалубну систему через пошук;
  3. Виберіть вподобане приватне оголошення та відкрийте його;
  4. Ознайомтесь з наданою інформацією та зв’яжіться з автором – напишіть повідомлення або подзвоніть;
  5. Обговоріть з орендодавцем всі подробиці та підтвердьте бронювання;
  6. Домовтесь про зустріч в офісі або іншому місці, де зможете укласти договір.

Ціна оренди опалубки на добу та більше

Вартість оренди опалубки для фундаменту залежить від різновиду, якості матеріалів та експлуатаційного терміну, а також від орендодавця. Основні характеристики якісної опалубки – легкість, міцність, чіткість форм, зручний монтаж та демонтаж. І саме це повинно турбувати вас в першу чергу, аніж питання, скільки коштує оренда опалубки в Україні. Адже від якості даної огорожі залежить міцність, довершеність та витримка фундаменту або стін майбутнього будинку. Але все ж вартість відіграє не останню роль, тому має тішити. Орендуючи через наш портал, ви зможете заощадити порядну суму грошей. У нас зібрані найвигідніші пропозиції на українському ринку – з мінімальною заставою та орендною платою від 80 гривень на добу. А якщо вам потрібна оренда круглої будівельної опалубки або прямокутної на тривалий термін, економія буде ще більш відчутною. Однак навіть короткострокова не зрівняється з повноцінною покупкою в магазині, де вам доведеться викласти чималу суму.

Прокат опалубки можливий в містах України:

Фільтри
Регіон
18 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Опалубка