Оренда відбійного молотка

Відбійники – механічні інструменти ударної дії, без яких важко розпочати будівельні роботи. Вони розпушують, трамбують та розколюють різноманітні тверді матеріали: асфальт, бетон, гірські породи. Оренда відбійного молотка необхідна при переплануванні приміщень, демонтажі покриттів, трамбуванні ґрунту та інших відповідальних справах.

Ви можете взяти відбійний молоток напрокат наступних видів:

Як взяти в оренду відбійний молоток?

Відбійний молоток напрокат в оренду слід вибирати з урахуванням запланованих будівельних робіт, адже кожен вид розрахований на певні завдання. Саме тому вигідніше звернути увагу на прокат товарів подібного типу, особливо якщо намічається разове використання. Таким чином ви зможете спростити та прискорити ремонтно-будівельні труди, та водночас заощадити бюджет. До того ж, взяти в оренду відбійний молоток в Україні досить просто:

  1. Пройдіть реєстрацію або увійдіть в систему, якщо маєте аккаунт;
  2. Впишіть тип бажаного інструменту та виберіть оголошення зі списку;
  3. Напишіть або зателефонуйте автору оголошення, щоб уточнити наявність та домовитися про бронювання;
  4. Зустріньтесь з орендодавцем та укладіть договір, внісши орендну плату та заставу за прокат відбійного молотка;
  5. Уважно огляньте та випробуйте виданий пристрій, перш ніж підписувати договір.

Ціна оренди відбійного молотка на добу та більше

Сервіс RentNow публікує на своїх сторінках лише гідні пропозиції від перевірених орендодавців, мінімальна ціна яких – всього 180 гривень за день. Тут ви можете підібрати найбільш оптимальний варіант та зберегти фінанси, отримавши високопродуктивний б/у або новий електроінструмент. Вас очікує безліч варіантів, які відрізняються потужністю, зручністю та іншими функціями. Крім того, оренда відбійних молотків на нашому сервісі дозволяє підбирати ту модель, яка необхідна на даний момент. А якщо знадобиться інша – швидко та без великих затрат орендувати більш сучасну, що вже не вдасться зробити при повноцінній покупці. До того ж, оренда електроінструменту, навіть найпотужнішого, обійдеться набагато дешевше, ніж купівля слабкого.

Взяти відбійний молоток на прокат можна в містах України:

Фільтри
Регіон
129 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Відбійні молотки