Оренда штроборіза

Штроборіз – вузькоспеціалізований ручний інструмент, який створено для монтажу різних комунікацій. Він дозволяє якісно та швидко пробити на поверхні стелі, стін або підлоги спеціальні канавки, без яких не обійтися при укладанні електропроводки та труб. Тому прокат штроборіза має великий успіх в ремонтно-будівельних справах.

Як взяти штроборіз в оренду?

Готуєтеся до укладання електропроводки або встановлення труб опалення? В такому випадку найкраще рішення для вас – оренда штроборіза через сервіс RentNow. Ми пропонуємо великий асортимент оголошень від перевірених орендодавців та досить просту процедуру бронювання. І щоб ви могли переконатися, що взяти штроборіз в оренду напрокат дуже легко, ми підготували невелике керівництво:

  1. Пройдіть реєстрацію або авторизуйтесь;
  2. Скориставшись пошуком на сайті, знайдіть бажаний інструмент;
  3. На сторінці з результатами пошуку виберіть найкраще оголошення;
  4. Напишіть автору оголошення, щоб обсудити деталі, або зателефонуйте;
  5. Домовтеся про бронювання та подальшу зустріч для підписання договору.

Ціна оренди штроборіза за добу

Оренда електроінструменту через наш сервіс – проста та вигідна процедура. На сайті публікуються тільки відповідальні орендодавці, які пропонують доступні ціни на свої послуги та виключно якісне обладнання. Тут ви зможете легко орендувати потужну модель від відомого виробника та затратити мінімум фінансів. Ціна за прокат – від 250 гривень за день. До того ж, вона знижується, в залежності від орендного терміну. Наприклад, орендуючи електроінструмент на 10 днів, ви будете сплачувати всього 220 гривень за добу. А щоб прискорити працю та відразу позбавлятися сміття, рекомендуємо взяти в оренду штроборіз з пилососом.

Взяти штроборіз напрокат можна в містах України:

Фільтри
Регіон
75 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Штроборізи