Оренда віброплити напрокат

Віброплита в оренду є незамінним помічником, коли Вам потрібно здійснити укладання асфальту або ж утрамбувати грунт в важкодоступному місці. Є кілька типів пристрою, в залежності від способів переміщення, можна придбати ручний варіант, самохідний, що переставляється, навісний або ж причіпний. Ще обладнання ділиться на гідравлічне, пневматичне, електричне.

Бензинова віброплита напрокат функціонує завдяки чотириразовому бензиновому двигуну. Вона необхідна для того, щоб ущільнювати сипучі дорожні покриття. Реверсивна необхідна при укладанні асфальту, тротуарної плитки. Нереверсивна потрібна, щоб укладати бетонні блоки і плитку. Вибираючи такий тип, слід приділяти увагу таким критеріям, як: розміри, потужність, багатофункціональність.

Ціна оренди віброплити

Віброплита електрична нового зразка обійдеться Вам набагато дорожче, ніж її оренда. Цінова політика нашого сайту, дозволяє взяти обладнання високої якості та за розумною вартістю. Деталі послуги слід обговорювати з орендодавцем, тому що вартість залежить від типу обладнання, моделі і терміну використання. У будь-якому випадку, оренда віброплити на прокат дозволить Вам заощадити свої гроші, і повернути спецтехніку, в якій більше немає потреби.

Як взяти віброплиту в оренду?

Оренда дорожньої техніки можлива після таких кроків:

  1. Авторизуватися на нашому сайті;
  2. Детально ознайомитися із запропонованими оголошеннями;
  3. Після того, як Ви визначитеся з інструментом, зв'яжіться з орендарем. По телефону, або ж особистим повідомленням;
  4. Уточнити, не втратило чи оголошення свою актуальність;
  5. Уточнити деталі угоди (ціна і термін), і забрати техніку.

Віброплита напрокат доступна в містах України:

Фільтри
Регіон
165 пропозицій
Преміум-функція Ви можете відправити заявку на наявність інструментів першим 10 орендодавцям
Розмісти своє обладнання — Віброплити